בלוג

XYZ Designs מתמחה במתן מעטפת עבודה מקצועית וקריאטיבית בעולם האדריכלות והדקורציה המבנית, בשימוש בטכנולוגית CNC, המיישמת עיבוד שבבי מדויק ומלא חיים. כיצד בא לידי ביטוי אפקט ויזואלי מרשים כל כך?

באמצעות חזון עיצובי, תכנון מדויק, התאמת חומר הגלם המתאים ליישום הדרוש לביצוע, תוך שימת דגש על חדות, ניקיון ואסתטיקה.

כיצד עובדת טכנולוגיית CNC?
טכנולוגיית עיצוב וחריטה באמצעות עיבוד שבבי, מתבססת על הנדסה ממוחשבת רבת מאפיינים, המאפשרת חיתוך מדויק, עד לרמת שינוי הזווית הקטן ביותר ודרך כך, יצירה של מראות תלת ממדיים ברמת גימור איכותית ורבת עומק. מכונות עיבוד שבבי CNC בנויות על בסיס של מספר צירי תנועה המשתנה בהתאם לסוג המכונה ודרישות הייצור. נוסף על חריטת התצורה הסופית של המוצר או המודל, עליו נבנה המוצר, טכנולוגית CNC מאפשרת גם אופציה של בקרת איכות יסודית ומתקדמת, המתבצעת לאורך תהליך העיבוד, כך שמצמצמת חריגות ביצוע ומקסום חומרי הגלם הנדונים בשימוש. אנחנו ב - XYZ Designs משתמשים בטכנולוגיית 3 צירי תנועה באופרציה הרמונית – X תנועת שמאל ימין, Y תנועת פנים וחוץ, Z תנועת מעלה מטה.

משרבייה בטכנולוגיית CNC
מחיצות המשרבייה הדקורטיביות שלנו הן הדוגמה המושלמת ליכולות הפנטסטיות של טכנולוגיית העיבוד השבבי, בעיצוב אדריכלי ועיצוב פנים. חיתוך וחריטת מחיצות המשרבייה נע בין מגוון חומרי גלם הכוללים עץ, פרספקס, פלסטיק, אלוקובונד, אלומיניום, ולוחות מגנזיום STB. סגנונות ואפשרויות החיתוך נעות בספקטרום רחב של עיצובים וזוויות, כאשר חזון הלקוח תמיד מוביל את הטון ונשען על טכנולוגיה רבת אלמנטים ודיוק שאין שני לו. מחיצות המשרבייה מאופיינות בתצורה אוריינטלית ייחודית, המעטרת את המסגרת הכוללת ואת הפרטים הקטנים שבתוכה, בקווים וזוויות מיוחדות של אדריכלות מימי קדם של תרבות המזרח העתיקה. התקופה המודרנית בתחום האדריכלות והעיצוב מאופיינת בגל חדש וסוחף של אלמנטים בעיצוב המשרבייה, ההולכים ונטמעים כטרנד דקורטיבי בעל השפעה חזקה על אומנות העיצוב הביתי והמסחרי. באמצעות שימוש בטכנולוגיית העיבוד השבבי, נוכל לממש את החזון בראי המציאות ולהגיע לרמת איכות בלתי מתפשרת של תוצרים מרשימים, מקוריים וייחודיים.
מעוניינים להגיע לרמות דקורציה מקוריות ומרשימות?

המגבלות נמצאות רק בדימיון שלנו, אנחנו זמינים לכל שאלה

צרו איתנו קשר

תלמים 1, א.ת. תנובות 4283000

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input