בלוג

כאשר אנו מדברים על עיצוב המשרבייה כפריט עיצובי בפרט ועל דקורציית פנים באופן כללי, חשוב לזכור כי המוצר הסופי שקורם עור וגידים לא בא לידי ביטוי כלאחר יד, אלא משלב בתהליך העשייה שלו שלבי תכנון, עיצוב וייצור מוקפדים. 

במקרה שלנו בתהליך הנדסת המשרבייה התכנון הראשוני כולל בתוכו אינספור זוויות וממדים, שמביאים את המחיצה בסופו של תהליך – להחצין אפקט ויזואלי מרשים כל כך.

מימוש קונספט על גבי טכניקה

האלמנט המשמעותי בעבודת הסטודיו XYZ Designs מתבסס על טכניקת העיבוד השבבי CNC המאפשר את החיתוך והחריטה המדויקים כל כך, שיוצרים מחיצות תחרה מופלאות כל כך. כמובן שהשלב המקדים לשלב החיתוך והעיבוד פורס את חומרי הגלם השונים מהם ניתן ליצור את מחיצות המשרבייה, חומרים מגוונים הכוללים בין היתר עץ, פלסטיק, בטון, אלומיניום, לוחות מגנזיום, אלוקובונד, פרספקס ועוד. לאחר בחירת חומר הגלם ועיצוב משרבייה הכולל את המיצוב של חלל החדר וכיצד יחתכו הזויות שירכיבו אותה בסופו של התהליך – אז מועברת הסקיצה לעיבוד שבבי בשיטת CNC המכרסמת את חומר הגלם באופן אחיד, מדויק וכזה המותאם בצורה מושלמת לקונספט שהוגש בשלב התכנון. כמובן שדרושה הבנה מעמיקה ומקצועית של מערכת היחסים בין חומר הגלם הנבחר ובין הייצור של המחיצה בפועל בתהליך העיבוד השבבי, שכן לכל חומר יש ריאקציה ייחודית לו, המשפיעה על העיצוב ועל יכולת ההתכנות של החומר לעמוד בפני עצמו ו/או להישאר חזק מספיק לאחר גריעת החומר ממנו.

כחומר ביד היוצר

היופי והייחודיות של עיצוב אדריכלי המציב את המשרבייה בחלל החדר בא לידי ביטוי, לא רק סביב תחום המחיצה עצמה, אלא פורץ מגבולות האלמנט כשלעצמו בלבד ומפיח חיים בכל תחום המבנה בו היא ממוקמת. הנראות החזקה מודגשת לא רק על ידי הסתכלות שמתחילה ומסתיימת בדפנות המשרבייה, אלא כוללת חשיפה רחבה של משחקי אור וצללים העוברים בשבירות של המחיצה. עובדה זו מעניקה לה נופך מרשים הרבה יותר מאשר הממד החומרי שלה לבד וגורם לה לתת נוכחות דקורטיבית איתנה בקשת רחבה הרבה יותר.

לייצור משרבייה דקורטיבית

המגבלות נמצאות רק בדימיון שלנו, אנחנו זמינים לכל שאלה

צרו איתנו קשר

תלמים 1, א.ת. תנובות 4283000

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input