בלוג

הבחירה בעיצוב אלמנטים אדריכליים בדמות המשרבייה היא לא רק בחירה דקורטיבית כמובן, אלא נשענת על הפונקציונאליות הממשית, שמביאה לידי ביטוי את קונספט החציצה בין חללי המבנה ובין נוף אחד למשנהו. 

אם חושבים על זה בקפידה – באמת מבחינים בעומק העיצובי שמשלב בין תעתוע לחן עתיר פרטים

חיץ סימפטי

בניית קירות או מחיצות בין חדרי המבנה עלול להתפרש כתחימת אזור שאינו מזמין בחלל הבית או כזה שהגישה אליו חסומה. היופי בתכנון אדריכלי המשלב את המשרבייה בחלל החדר מעדן את תגית "הכניסה אסורה" הזו ושופך עליה אור שונה לגמרי, תרתי משמע... אלמנט החן שמוחצן לא נשען רק על גבי הסתכלות המתרכזת רק על חלונות הסבכה הדקורטיביות, אלא פותח את החלל בהיקף ויזואלי רחב הרבה יותר וכזה הכולל את מרב ממדי החדר. הטוויסט העיצובי המושג באמצעות השימוש במחיצת המשרבייה, נותן משמעות כפולה באופן מרומז ועדין – למרות התיחום של חלק מסוים בחלל המבנה, ההפרדה לא מוצגת באופן בוטה או כזה שמסתיר טוטאלית את החלק שמעבר למשרבייה, אלא יוצר אשליה ויזואלית מסקרנת ורבת עניין. מעבר לסיווג העיצובי שגורמת המשרבייה במהותה הראשונית, דמותה יכולה לקבל מגוון חיתוכים, זוויות ואלמנטים דקורטיביים, שהופכים אותה לפריט נוי העומד בפני עצמו והיוצר אפקט רב רושם שלא ניתן להתעלם ממנו. 

הסוואה מאירת עיניים

כמו שעיצוב המשרבייה יכול להיעשות במגוון מרקמים ועל גבי מגוון חומרי גלם הכוללים עץ, מתכת, לוחות מגנזיה, אלומיניום, אלוקובונד ופרספקס, כך גם השכבות והמרקמים מהן ניתן ליצור את הסבכה המוגמרת הן רבות ועשירות בתוכן. העושר הוויזואלי מקבל עצימות בולטת הרבה יותר הודות למשחק האופטי רב התנועה, המתקיים רובו ככולו על גבי מצע חומרי מחד וחורים דינמיים מאידך. בדיוק בנקודה זו משיגה המשרבייה את העוצמה העיצובית בה היא כל כך מתאפיינת. השונות, העיצובים והאפשרויות הקיימות הן מעבר לכל דמיון, אבל היופי נוצר באמת כאשר שלל האופציות הללו מגיעות לכדי מימוש. איך? באמצעות הבנה אדריכלית ויכולת קריאטיבית מפותחת ורבת ניסיון.

XYZ Designs מזמינה אתכם ליהנות מעולם עיצובי עשיר, מלא אור וייחודיות

המגבלות נמצאות רק בדימיון שלנו, אנחנו זמינים לכל שאלה

צרו איתנו קשר

תלמים 1, א.ת. תנובות 4283000

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input