בלוג

היופי בעיצוב מחיצות משרביה, בין היתר כמובן, נעוץ בעובדה שניתן לחתוך ולעצב אותה לא רק כמחיצה אנכית דמוית קיר, אלא גם ככזו המשמשת לדקורציה אופקית, דוגמת סככות הצללה ופרגולות דקורטיביות.

אז אם חשקה נפשכם במושב צל מרענן תחת גגון המכורסם בשלל צורות גיאומטריות מיוחדות, ל- XYZ Designs יש את הפתרון העיצובי והביצועי המושלם עבורכם.

חיתוך וחריטה בטכנולוגיית CNC

מחיצות המשרבייה יכולות לקרום עור וגידים המתבססים על חומרי גלם שונים ומגוונים ובניהם לוחות צמנט מגנזייה המאפשרים שימושים בלתי נדלים בתעשיית הדקורציה האדריכלית. בעבודת תכנון וייצור המשרבייה, משתלבים הלוחות כחומר נוח לעבודה והמקבל על פניו כל מה שרק נרצה לחרוט ולחתוך מבחינת המוצר המוגמר, סבכת התחרה היפיפייה - הלוא היא המשרבייה. כאשר מדובר בשילוב טכנולוגיית העיבוד השבבי CNC, עבודת החריטה והחיתוך מתאפשרות ברמת גימור מדויקת וחדה, כזו היוצרת את המשרבייה באופן חלק, מהיר ורב מרקמים. גם עובי המשרבייה ניתן כמובן לשליטה בעת חיתוך הלוחות, כך שישנה האופציה לעצב את המחיצה (את הסככה המחוררת שלנו) בכמה רמות של טקסטורה ועובי הקורה. בנוסף, היות וטכנולוגיית העיבוד השבבי מאפשרת עבודה חלקה כל כך של חיתוך הלוחות, ניתן ליצור לא רק צורות קבועות ובלתי משתנות כדפוס אחיד, אלא גם כמובן לעצב בדמות כל קונטור שנרצה, כיד הדמיון הטובה.

תקרות מעוצבות פנים וחוץ

נוסף על עיצוב סככות חצר מבנים ופרגולות דקורטיביות למיניהן, ניתן כמובן לשדרג את תקרת המבנה הפנימית על ידי חריטות לעיצובים מרשימים, חיסכון בעלויות מ"ר של חיפויי בריקים, חריטת דוגמת בריקים על גבי לוח בנייה ועיגונו או תלייתו על הקיר. כך למשל נוכל להשיג מראה חלל משולב ורב זוויתי, המטשטש את הגבולות בין קירות המבנה ויוצר תחושת עומק רחבה הרבה יותר, באמצעות אלמנטים מרהיבים שמעוצבים בתוך המחיצה וכן אלמנטים שלובים של משחקי אור וצל. את האור המשתלב במשרבייה ניתן כמובן להאדיר באופן מלאכותי באמצעות בתי תאורה המותקנים בין תשתיות המבנה, על ידי נישות גבס המעוצבות כחלק מעיצוב התקרה.

לחוויה עיצובית מלאת יופי ולביצוע הנדסי מושלם - XYZ Designs כאן עבורכם.

המגבלות נמצאות רק בדימיון שלנו, אנחנו זמינים לכל שאלה

צרו איתנו קשר

תלמים 1, א.ת. תנובות 4283000

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input