בלוג

"לבנת תחרה" או בשמה הנוסף הידוע "משרבייה", מאפשרת לחלל החדר להחצין לא רק עיצוב אדריכלי מרשים, אלא באופן פרקטי גם לאפשר חיפויי קירות מלא נוי ואפקט ויזואלי מרשים. 

הצבת המשרבייה כמחיצה בין חללי המבנה ובסמיכות לקירות הדורשים חיפויי חורים ופגמים על סוגיהם השונים, מביאה לתוצאה של חיפוי מסקרן שלא רק מושך את העין לפרטים המסוגננים שקבועים במשרבייה ומעשיר את העיצוב כולו.

לא רק סתימת חורים

מחיצות המשרבייה מבוססות על קונספט אדריכלי המשלב דפוס חוזר של צורות גיאומטריות קבועות, שיוצרות מכלול דקורטיבי בעל מראה עשיר בפרטים, המושכים את תשומת הלב לתוך העיצוב המהפנט כולו. היופי מבחינת השימוש במחיצה כאלמנט עיצובי/דקורטיבי העומד בפני עצמו בחלל, ללא צורך בחיפוי, מתבטא בהיותה ניתנת לעיגון במגוון רחב ושונה של פתרונות ולאו דווקא מצריך קיר קיים לחפות עליו או לעגון עליו. כך מציגה המשרבייה שתי זוויות מבט, כאשר מצידה האחד של המחיצה ניתן לראות את שמעברה השני ומצידה השני, לא ניתן לחזות במתרחש בכיוון ההפוך. שיטת עיצוב זו חוזרת כמובן עוד לימי המסורת האדריכלות המוסלמית, בה שימשו המשרביות כמחיצת הפרדה בין היכל הנשים לבין המתרחש בחוץ הרחוב, מפאת הצניעות. כמובן שכאשר נכנס האלמנט העיצובי המודרני לתוך נבכי הסבכה המחוררת הזו, קיבל האספקט העיצובי משמעויות חדשות ושימוש נרחב במגוון סוגי אומנות.

בין קירות לרהיטים

מבחינה פונקציונלית מתאימה המשרבייה להעמדת ועיגון האלמנט בחלל המבנה, דוגמת עיגון פתחי ונטילציה של פתחי אוורור, מחיצת הפרדה בחדר האמבטיה (משרביה המעובדת מאלומיניום או STB אינה מחלידה או מפתחת עובש/ריקבון), מחיצה בין סלון הבית לבין המטבח באופן מרומז ועדין וכן יצירת מחיצות ונישות בעזרת מחיצות מחוררות, הניתנות לשילוב עם גופי תאורה סמויים היוצרים מראה ויזואלי ודקורטיבי מרשים. לבנת התחרה הזו יכולה כמובן גם לשמש כחלק אינטגרלי בתוך רהיט קיים, כאשר מותקנת כדלת סוגרת של ויטרינות שונות, גם באופן המאחסן חפצי נוי מחד וגם כשדרוג רהיט ישן הדורש ריענון עיצובי מאידך.

XYZ Designs מאפשרת לכם מגוון אופציות של עיצוב משרבייה במגוון חומרי גלם עמידים המותאמים לעיבוד בטכניקת CNC. באופן זה תוכלו להרחיב את קו הדמיון של איך הייתם רוצים לעצב את החלל המבנה, ללא הגבלות או אילוצים השמורים לימים שלפני טכנולוגיה עיצובית קיימת.

המגבלות נמצאות רק בדימיון שלנו, אנחנו זמינים לכל שאלה

צרו איתנו קשר

תלמים 1, א.ת. תנובות 4283000

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input