בלוג

כאשר אנו מדברים על עיצוב המשרבייה כפריט עיצובי בפרט ועל דקורציית פנים באופן כללי, חשוב לזכור כי המוצר הסופי שקורם עור וגידים לא בא לידי ביטוי כלאחר יד, אלא משלב בתהליך העשייה שלו שלבי תכנון, עיצוב וייצור מוקפדים. 

"לבנת תחרה" או בשמה הנוסף הידוע "משרבייה", מאפשרת לחלל החדר להחצין לא רק עיצוב אדריכלי מרשים, אלא באופן פרקטי גם לאפשר חיפויי קירות מלא נוי ואפקט ויזואלי מרשים. 

מהי משרבייה ומאין באה? מהם מקורותיה החברתיים-היסטוריים וכיצד אלה באים לידי ביטוי בעולם העיצוב האדריכלי של תקופתנו המודרנית?

היופי בעיצוב מחיצות משרביה, בין היתר כמובן, נעוץ בעובדה שניתן לחתוך ולעצב אותה לא רק כמחיצה אנכית דמוית קיר, אלא גם ככזו המשמשת לדקורציה אופקית, דוגמת סככות הצללה ופרגולות דקורטיביות.

הבחירה בעיצוב אלמנטים אדריכליים בדמות המשרבייה היא לא רק בחירה דקורטיבית כמובן, אלא נשענת על הפונקציונאליות הממשית, שמביאה לידי ביטוי את קונספט החציצה בין חללי המבנה ובין נוף אחד למשנהו. 

XYZ Designs מתמחה במתן מעטפת עבודה מקצועית וקריאטיבית בעולם האדריכלות והדקורציה המבנית, בשימוש בטכנולוגית CNC, המיישמת עיבוד שבבי מדויק ומלא חיים. כיצד בא לידי ביטוי אפקט ויזואלי מרשים כל כך?

לוחות ה- MGO (נקראים גם לוח מגנזיה או לוח תחמוצת מגנזיום) הינם לוחות לבנייה מתקדמת מהדור החדש! הלוחות נוצרים בתהליך ריאקציה תעשייתית מבוקרת אשר משלב בין המינרלים הטבעיים: 

לוחות פייבר צמנט הם אחד מפתרונות הבנייה המתקדמים שכדאי לכל מי שעוסק בתחום להכיר. לוחות אלה מתאימים הן לבניית קירות פנים והן לבניית קירות חיצוניים בזכות היתרונות המשמעותיים שלהם ובעיקר העמידות המרשימה שלהם.

לחץ כאן 

ההתפתחות הטכנולוגית הבלתי פוסקת במגוון רחב של תחומים לא פוסחת גם על תחום הבניה והדקורציה. מכונת חיתוך CNC היא כלי יעיל להפליא שרובנו לא מכירים, אך את התוצר המופק באמצעות מכונות אלה ניתן לראות בכל מקום

המגבלות נמצאות רק בדימיון שלנו, אנחנו זמינים לכל שאלה

צרו איתנו קשר

תלמים 1, א.ת. תנובות 4283000

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input