משרביות Costum Made - XYZ Designs עיצוב אדריכלי בעיבוד CNC

המשרביות הן פריט אמנותי ודקורטיבי עם סמלים צורניים ייחודיים ומרשימים המוצגים כתחביר מועתק ומשוכפל, הן משתלבות בחלל המבנה כאלמנט אדריכלי, וניתן גם להשתמש בהן כמחיצות יפות ופרקטיות, כקירות מעוצבים וכחיפוי דקורטיבי יוקרתי לקירות הנכס. המשרביות מתאפיינות בדרך כלל בקווים גיאומטריים ובמראה מינימליסטי ומודרני.

חברת XYZDESIGNS מתמחה בין השאר בתכנון וייצור משרביות בהתאמה אישית לפי דרישות הלקוח או לפי תכנון של אדריכל/מעצב מטעמו. אנו מספקים מגוון רחב של דגמי משרביות המתאפיינים במראה קלאסי או מודרני, בהתאם לבחירה של הלקוח ועל פי טעמו האישי והייחודי. 

כל פרויקט מתחיל בתכנון קפדני ולפרטי פרטים, את המשרביות הדקורטיביות אנו מייצרים באמצעות מכונות CNC משוכללות, ובעזרת חומרי גלם איכותיים ועמידים. תכנון וייצור משרביות מחייב ידע וניסיון עשיר, הן בהיבט הטכני וההנדסי והן בהיבט העיצוב והפרקטיות. מאחר וכל פרויקט בתחום המשרביות הדקורטיביות שונה מהאחר, אנו מציעים שיטת תמחור Custom Made המבוססת על פרמטרים כגון מורכבות העבודה, עלות חומרים, גודל המשרבייה, טכניקת ייצור, סוגי חומרים שונים ועוביי חומר שונים, דרישות טכניות מיוחדות ועוד.

למידע נוסף ולהזמנת משרביות מעוצבות ודקורטיביות התקשרו עכשיו או השאירו לנו פרטים ליצירת קשר באתר.

לפרויקטים לחצו כאן

המגבלות נמצאות רק בדימיון שלנו, אנחנו זמינים לכל שאלה

צרו איתנו קשר

תלמים 1, א.ת. תנובות 4283000

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input