אודות - XYZ Designs עיצוב אדריכלי בעיבוד CNC

אודות XYZ DESIGNS


XYZ DESIGNS הוקמה על מנת לשנות את המוסכמות, לגבי מה אפשרי ומה לא ובראש ובראשונה- לשבור את התפיסה אשר מותחת את הגבול בין אדריכלות לאומנות.

לכל פרויקט יש את הדרישות שלו, המגבלות שלו, הפתרונות הנכונים לו והאתגר שבפיתוחו על מנת שהתוצאה הסופית תתגבש לכדי אומנות אדריכלית.

הייעוד העיקרי שלנו הוא לתת מענה לאנשי מקצוע מתחומי האדריכלות ותחומי העיצוב השונים, על מנת שיוכלו לפתח ולייצר את הרעיונות התכנוניים שלהם, תוך הכרה בכך שמעצבים צריכים לעצב ללא מגבלות בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

המומחיות שלנו באה מעולם האדריכלות ומעולם ה-(CNC), שבו אנו משקיעים רבות בפיתוח ופריצת גבולות היכולת, על מנת ליצור אלמנטים חדישים ופתרונות חדשים. אנו עושים שימוש ועיבוד בחומרי גלם רבים ושונים, כגון – לוחות MGO, לוחות פייבר צמנט, עץ לסוגיו השונים, MDF, אלוקובונד, פרספקס, ו-PVC לסוגיו ועוד.

XYZ DESIGNS שמה לעצמה כמטרה, לקדם את תחומי הבנייה המתקדמת ולשם כך אנו עושים שימוש בחומרים חדישים לבנייה מתקדמת/ירוקה, הנותנים מענה לדרישות רבות בתחומי האדריכלות והבנייה.

אנו שמחים לעזור, לתת שירות, ייעוץ והכוונה ומאמינים שעל ידי שיתופי פעולה ניתן לצמוח, לגדול, להתקדם ואף לפתח את התחומים עצמם.

הדברים הגדולים ביותר בהצלחות המין האנושי לאורך ההיסטוריה, נוצרו על ידי שיתופי פעולה.
נשמח להיות שותפים לדרך בפרויקטים הבאים שלכם.

המגבלות נמצאות רק בדמיון שלנו, אנו זמינים לכל שאלה, ייעוץ או חשיבה משותפת.

חלק מהחומרים בהם אנחנו משתמשים

בין לקוחותנו

המגבלות נמצאות רק בדימיון שלנו, אנחנו זמינים לכל שאלה

צרו איתנו קשר

תלמים 1, א.ת. תנובות 4283000

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input